Trenéři

Trenéři

Jan PITKIN Feňa

Od prvního tréninku věděl, že tanec je to pravé.
Tanec, a vše, co se kolem něho točí, se staly jeho životním stylem a zároveň jeho životním cílem a snem. V TŠ ATAK působí jako externí trenér a choreograf. Člen battle teamu BDS Academy.

Andrej ANDYBOY Urysiak

 Andyho začátky s tancováním jsou bezprostředně spojeny s kartónem a chodníkem na sídlišti. Za těchto časů byl ortodoxní B-Boy. V roce 2005 poznal tehdy neznámý taneční styl house dance, kterému se začal věnovat. V roce 2006 se stal členem BDS Academy, kde působí jako trenér a choreograf.

Ing. Kateřina Šímová

Psal se rok 1997 a mě oslovily latinskoamerické tance. Pak jsem přešla na zumbu, step aerobik a fitness, kde jsem působila jako trenérka. Zpět k tanci mě přivedla dcera, když začala se street dance v Ataku. Ten je mou srdeční záležitostí z mládí. Tanec pro mě znamená lásku, vášeň a především svobodu. Tanec mne definoval, miluji vše s tancem spojené a snažím se to předávát dál na svých hodinách.

  • instruktor jógy
  • trenér street dance III. třídy
  • certifikát Personality of the Trainer
  • certifikát Body form

Eliška EJVY Pacltová

Tančit začala již v devíti letech v tehdejším tanečním studu v TS Žába. Věnovala se tanečním stylům modern dance/contemporary, jazz. Později navštěvovala lekce scénického a výrazového tance. Od osmnácti navštěvuje také tréninky street dance. Jejím cílem je předat zkušenosti a naučit děti vnímání hudby a prostoru, rozvíjet fantazii a osobnostní vyjádření.